15. 9. 2014

Vin Diesel bude s Elijahem Woodem lovit čarodějnice

Nebo si to alespoň myslíme. K Elijahově postavě zatím žádné informace nejsou. Spojení těchto dvou ale zní zajímavě...

hlavní obrázek

Nebo si to alespoň myslíme. K Elijahově postavě zatím žádné informace nejsou. Spojení těchto dvou ale zní zajímavě...Protože vás nechci mást, na začátek se podělím o to, co je zatím známo o ději samotného filmu s pracovním názvem The Last Witch Hunter. Vin Diesel má hrát hlavní postavu, lovce čarodějnic, který se dá dohromady se svou nemesis (Rose Leslie). Jejich společným cílem je zastavit povstání skupiny zlých čarodějnic a zabránit tak zničení moderního New Yorku. Práce s tím zjevně budou mít dost.

Jak už bylo řečeno v titulku, společně s Dieselem se na obrazovce objeví Elijah Wood a také třeba veterán Michael Caine. Proti Dieselovi se na stranu čarodějnic postaví mimo jiné Olafur Darri Olafsson, jehož můžete znát z hitu HBO True Detective.

Režii má na starost Breck Eisner. Scénář je dílem pánů Burka Sharplesse a Matta Sazama (např. očekávaná novinka Dracula Untold), kteří zpracovali předlohu od Coryho Goodmana (Priest). Natáčení by mělo být zahájeno každým dnem, konkrétně v Pittsburghu, a pokud se objeví nějaké zajímavé informace, určitě se tu o ně s vámi podělíme.

V kině se snímek objeví v průběhu roku 2016.

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!