30. 8. 2014

Keanu Reeves se představuje v roli špičkového vraha

Patříte-li mezi ty, kterým chyběl Keanu Reeves na stříbrném plátně, můžete přestat truchlit. Váš miláček se brzy ukáže v hodně zajímavé roli...

hlavní obrázek

Patříte-li mezi ty, kterým chyběl Keanu Reeves na stříbrném plátně, můžete přestat truchlit. Váš miláček se brzy ukáže v hodně zajímavé roli...V chystaném akčním thrilleru John Wick se Keanu Reeves představí jako nájemný zabiják, který je nucen se vrátit zpět na scénu. Původně se své staré kariéry vzdal když přišel o manželku, nicméně nalezení gangsterů, kteří mu zničili život, jej dokáže znovu vylákat na světlo. Popravdě bude hlavní Johnovou motivací to, že jeho bývalý přítel a kolega Marcus (Dafoe) má zadání Wicka sejmout. Takže dvě mouchy jednou ranou? No proč ne, že :)

K Reevesovi se na plátně připojí celkem slušně hvězdná sestava, mezi jinými například Adrianne Palicki (G.I.Joe 2), Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Jason Isaacs, Lance Reddick, Kevin Nash a hvězda Hry o trůny Alfie Allen. O tom, jak to bude s jejich postavami, však informace dostupné zatím nejsou.

Na videu se můžete mrknout na záběry z natáčení filmu, trailer zatím k dispozici není.Film John Wick má premiéru již 24. října tohoto roku. Režii mají na starosti pánové David Leitch a Chad Stahelski.

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!