28. 8. 2014

Trailer na Outcast je konečně venku!

Co si takhle dát historické drama ze starověké Číny s Nicolasem Cagem a Haydenem Christensenem? Šlo by? Oba uvidíte v rolích, v jaký jste je ještě neviděli, to vám můžeme slíbit.

hlavní obrázek

Co si takhle dát historické drama ze starověké Číny s Nicolasem Cagem a Haydenem Christensenem? Šlo by? Oba uvidíte v rolích, v jaký jste je ještě neviděli, to vám můžeme slíbit.Rodinné vztahy mohou být složité, to víme asi všichni. Každopádně strýček dvou dětí čínského císaře tenhle fakt povyšuje na zcela novou úroveň. Svého staršího bratra ve snaze dostat se na trůn zavraždí a samozřejmě se hodlá postarat i o právoplatné následovníky trůnu. V tu chvíli na scénu přichází dva křižáčtí veteráni v podání Nicolase Cage a Haydena Christensena, kteří mohou jako jediní děti ochránit a pomoci jim zákeřného příbuzného porazit.

Mrkněte na trailer. Jestlipak se těšíte jako my? 12. století a dva křižáci chránící následovníka čínského trůnu, to nezní špatně :)Premiéru si Outcast odbude 27. února 2015. Režie snímku se ujal Nick Powell.

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!