31. 8. 2014

Chybí vám Harry Potter? Těšte se na Fantastická zvířata!

Pokud patříte mezi ty, co si stýskají, že nemají nic nového ze světa H. Pottera, můžete se začít těšit na rok 2016.

hlavní obrázek

Pokud patříte mezi ty, co si stýskají, že nemají nic nového ze světa H. Pottera, můžete se začít těšit na rok 2016.
Předpokládám, že mezi vámi bude většina těch, co četli celou knižní sérii a samozřejmě také viděli všechny filmy o Harry Potterovi. Jelikož jste filmoví fanoušci, budete také vědět, že autorka knih, J.K. Rowling, se svých milovaných postav ve filmovém zpracování nechce jen tak vzdát. No a protože od slov není daleko k činům, rýsuje se nám tady něco velmi zajímavého.

Nepochybuji, že jste slyšeli i knize s názvem Fantastická zvířata a kde je najít. Chlapík jménem David Yates by vám rozhodně měl také uvíznout v paměti, je to stejný člověk, který režíroval poslední 4 filmy s panem Potterem (Fénixův řád, Princ dvojí krve a obě části Relikvií smrti. No a teď se podržte. Právě Yates podle zákulisních informací zahájil vyjednávání s producenty z Warner Bros. týkající se jeho účasti na zfilmování spin-offu HP z názvem Fantastická zvířata a kde je najít. Mimochodem, chystá se celá trilogie.

Příběh se má odehrávat zhruba 70 let před dobrodružstvími, které zažil mladý pan Potter. Hlavní postavou filmu bude autor knihy, o které jsme v Bradavicích slyšeli mnohokrát, slavný Newton Artemis Fido "Newt" Scamander, držitel Merlinova řádu druhého stupně.

Sama autorka J.K. Rowling, pro kterou se má jednat o scénáristický debut, k tomu dodává, že film v žádném případě nebude sloužit jako prequel k již jmenované sérii o mladém čaroději. Můžeme se tedy těšit na zcela nové zápletky z nám všem známého světa plného čar a kouzel.

Warner Bros. předběžně stanovili premiéru filmu na 18. listopad roku 2016. Berte to nicméně se rezervou, jelikož ještě ani není jasné, kdy přesně začne natáčení. David Yates má poměrně našlapaný kalendář a záležet tedy bude především na něm. V tuto chvíli má plné práce s natáčením nového Tarzana (v hlavní roli se objeví Alexander Skarsgard) a ještě chvíli ho to zaměstnávat bude. Každopádně si buďte jisti, že jakmile se objeví nějaké nové informace o Fantastických zvířatech, podělíme se s vámi o ně!

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!