19. 8. 2014

Natáčení Marveláckého Ant-Mana začalo!

Režisér Peyton Reed potvrdil, že dneškem bylo oficiálně zahájeno natáčení filmu, který na stříbrná plátna poprvé přivede superhrdinu Ant-Mana.

hlavní obrázek

Jsme si jisti, že se mezi vámi najde dostatek nadšenců a komiksových fanoušků, kteří netrpělivě očekávají uvedení každého nového super hrdiny na stříbrné plátno. Nepochybně víte, že se pilně pracuje na několika projektech a samotní zástupci Marvelu nedávno zveřejnili plán na několik let dopředu, podle kterého o komiksová zpracování nouze nebude.Dnes vám každopádně přinášíme informaci o postavě, která v našich končinách není tak známá jako její kolegové Superman, Batman nebo třeba Hulk. Film s názvem Ant-Man, jehož natáčení bylo již několikrát odloženo, se dneškem dočkal své první oficiální klapky. Původní režisér Edgar Wright, který se na natáčení připravoval téměř celých deset let, se své pozice vzdal po té, co vyjádřil svou nespokojenost s finální podobou scénáře. Nějakou dobu pak samozřejmě zabralo hledání jeho náhrady a teprve letošní červen přinesl rozuzlení v podobě Peytona Reeda.

Pro lepší představu - Marvel na filmu Ant-Man pracuje již od roku 2006, což je o celé dva roky dříve, než šel do kin první Iron Man. Marvel byl již delší dobu nespokojen s tím, jakým směrem se rozhodli příběh Ant-Mana vyprávět režisér Edgar Wright a scénárista Joe Cornish. Protože se tito dva se studiem nakonec nedokázali dohodnout, na svých pozicích byli nahrazeni Peytonem Reedem a Adamem McKayem, který dostal za úkol původní scénář vyladit.

Relativně dobrou zprávou je, že většina štábu a hereckého obsazení zůstala beze změny, pouze Patrick Wilson se musel své role vzdát, protože mu odklad natáčení způsobil konflikty v jeho pracovním kalendáři.

Pro ty z vás, kteří nemají tušení, co je vlastně ten Ant-Man zač, můžeme jen připomenout základní premisu. Hlavním hrdinou chystaného filmu je Scott Lang (Paul Rudd), který musí pomoci svému mentorovi a geniálnímu biochemikovi Dr. Pymovi (Michael Douglas) ochránit nejnovější vynález. Oním vynálezem je speciální oblek, jenž svému nositeli umožňuje neuvěřitelné zmenšení a jehož součástí je helma, díky které je možné ovládat hmyz. Společně musí tito dva muži naplánovat a provést krádež, která má zachránit svět. Více detailů o ději zatím známo není, můžeme vám ale slíbit, že se tu o nich dozvíte, pokud se něco nového objeví.

Film Ant-Man má premiéru stanovenu na 16. 7. 2015. Těšíte se spolu s námi?

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!