22. 1. 2014

Tarantinův nový film možná končí dřív, než začal

Před nedávnem jsme se dozvěděli, že nový Tarantinův film bude western s názvem The Hateful Eight. Ovšem celý projekt jde patrně k ledu.

hlavní obrázek

Před nedávnem jsme se dozvěděli, že nový Tarantinův film bude western s názvem The Hateful Eight. Ovšem celý projekt jde patrně k ledu, alespoň pro tuto chvíli, neboť se scénář k filmu dostal ven.Dle Tarantinových slov mělo ke scénáři přístup šest lidí. Tarantinův producent Reggie Hudlin, Michael Madsen, Bruce Dern a Tim Roth.

Quentin věří, že to rozhodně nebyl Tim Roth, ale patrně jeden ze zbývajících herců. Ti dali scénář svým agentům a jeden z nich vypustil scénář ven. Uražený Tarantino tvrdí, že film spláchne do koše.

Celé Tarantinovo prohlášení:
Jsem z toho dost deprimovaný. Dodělal jsem právě první náčrt scénáře a příští zimu chtěl začít točit. Scénář jsem dal šesti lidem a podle všeho se dnes dostal ven. Dal jsem ho producentovi Djanga Reggiemu Hudlinovi a jeho agent ho četl u něj doma. To byla sice zrada, ale ne taková, jako kdyby dostal scénář ven. Dopadlo to hůř. Scénář jsem dal třem hercům. Michealu Madsenovi, Bruci Dernovi a Timu Rothovi. Určitě vím, že to nebyl Tim Roth. Jeden z těch dvou dalších dal scénář svému agentovi a ten ho dal pravděpodobně všem v Hollywoodu. Já kurva nevím, jak tyhle agenti pracujou, ale kašlu na ten film. Scénář jsem dal šesti lidem, a pokud jim nemůžu věřit, tak nemám žádnou chuť to dělat. Končím. Udělám něco jinýho. Mám deset dalších nápadů, který chci udělat. Scénář jsem nedal Christopheru Waltzovi a ani Samu Jacksonovi. Dal jsem ho jen třem zasranejm hercům. Sešli jsme se a podali si ruce. Agent Reggieho Hudlina nikdy neměl kopii, takže to musel bejt buď agent Madsena nebo Derna. Jména, chci jména!

IanParker
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!