22. 7. 2013

Detaily z Comic-Conu o Guardians Of The Galaxy

Asi největší benjamínek filmového Marvel Universa dostal na Comic-Conu v San Diegu...

hlavní obrázek

Asi největší benjamínek filmového Marvel Universa dostal na Comic-Conu v San Diegu barevnější pozadípředevším bylo prozrazeno kompletní obsazení včetně záporáka. Ale jedno po druhém.


Guardians Of The Galaxy je jeden z méně známějších komiksů od Marvelu. Vypráví o strážcích galaxie (touché), mezi které patří třeba i mýval, takzvaný "Rocket Raccoon", o kterém stále nevíme, kdo jej bude hrát (tj. mluvit). Ovšem víme už nějakou dobu, že vůdce týmu si zahraje Chriss Pratt, zelenou mimozemšťanku Gamoru Zoe Saldana a dnes jsme se konečně dozvěděli, koho bude hrát Benicio del Toro. Bude to záporák zvaný The Collector, který je mimochodem jednou z nejsilnějších postav v Marvel Universu. Je stovky let starý, vidí budoucnost a sbírá "artefakty" ze světa okolo, proto také jeho jméno.

Rojí se spekulace, že by mohl být hlavním záporákem ve třetích Avengers. Spekulací je dost už jen vzhledem k tomu že, na konci Avengers jsme viděli Thanose, ovšem druhý díl Avengers má mít podtitul "Age of Ultron" (Ultron je robot Henryho Pyma tj. Ant-mana, který se nepovede do té míry, že málem vyhladí Avengers), což z něj může dělat i hlavního záporáka, a aby toho nebylo málo, Gamora !SPOILER ALERT! je nevlastní dcera Thanose (může to znamenat, že Thanos na konci Avengers nás neměl nalákat na Avengers 2, ale na Guardians Of The Galaxy, jak už se také spekulovalo?).

Záporačku Nebulu si střihne Karen Gillan z Doctora Who. Dokonce kvůli své roli obětovala své vlasy, neboť Nebula je holohlavá. John C. Reilly si střihne postavu jménem Rhomann Dey, který se později stává superhrdinou jménem Nova.

Režie se ujme James Gunn, který má za sebou pár Tromáckých filmů, jakožto "Tromeo and Juliet". Hororovou komedii o vraždících plžích "Slimáci", "Super" s Ellen Page a naposledy nás "pobavil" jako jeden z režisérů "Movie 43". Což asi nedělá z Guardians Of The Galaxy zrovna jeden z nejdůvěryhodnějších letních trháků.

Jak to dopadne, se přesvědčíme sami, a to už 31.07.2014.

IanParker
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!