Janca.W

Jméno
Jana
Věk
33 let
Bydliště
Praha
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Na Kfilmu.net se nacházím od spuštění nové verze. Relativně záhy po registraci jsem se domluvila s naším Nejvyšším, stala se redaktorem a začala přidávat do databáze filmy, jejich postery, záhlaví a trailery. Sem tam zasáhnu i do profilů osobností a nově jsem se pustila do psaní článků o filmových festivalech. Pokud by vám tady něco chybělo, neváhejte se ozvat. Když to bude v mých silách, doplním.

Protože mám ráda i seriály (které teď ovšem pěkně flákám), knížky a hraji curling, což vyžaduje sem tam nějaký ten trénink, nemám na sledování filmů tolik času, kolik bych si přála, ale můj seznam "chci vidět" se snažím zmenšovat co to jde. Sami ale víte, jak to s podobnými seznamy je...

Mezi mé nejoblíbenější patří skandinávské filmy. Humor seveřanů mi je nesmírně blízký, takže pokud se chci uvolnit a zasmát, rozhodně sáhnu po nějaké skandinávské komedii. Severské jazyky sami o sobě mi navíc přijdou nesmírně vtipné (dokonce mne to přimělo věnovat se pár let studiu švédštiny), čímž je komický efekt ještě znásoben. Francouzské a britské filmy si také pouštím s velkým potěšením. Co mi moc nesedí je tvorba asijská a ruská, ale ochutnávkám se nebráním. České filmy prakticky nesleduji.

Z filmových žánrů zcela vynechávám horory, bát se dokážu i bez nich a bláznivé komedie.

Konkrétní filmy, které mám ráda, doplním v brzké době. Nebo v to alespoň doufám :)