Janca.W

Jméno
Jana
Věk
33 let
Bydliště
Praha
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Na Kfilmu.net působím od spuštění nové verze. Relativně záhy po registraci jsem se domluvila s naším Nejvyšším a začala přidávat do databáze filmy, jejich postery, záhlaví a trailery. Teď už dělám i lehké úpravy u osobností a nově jsem se pustila do psaní článků o filmových festivalech. Pokud by vám tady něco chybělo, neváhejte se ozvat. Když to bude v mých silách, doplním.

Protože mám ráda i seriály (které teď ovšem pěkně flákám), knížky a hraji curling, což vyžaduje sem tam nějaký ten trénink, nemám na sledování filmů tolik času, kolik bych si přála, ale dělám co můžu.

Mezi mé nejoblíbenější patří skandinávské filmy. Humor seveřanů mi je nesmírně blízký, takže pokud se chci uvolnit a zasmát, rozhodně sáhnu po nějaké skandinávské komedii. Severské jazyky mi navíc přijdou nesmírně vtipné (dokonce mne to přimělo věnovat se pár let studiu švédštiny), takže tím je efekt ještě znásoben. Francouzské a britské filmy si také pouštím s velkým potěšením. Co mi moc nesedí je tvorba asijská a ruská, ale ochutnávkám se nebráním. České filmy prakticky nesleduji.

Z filmových žánrů zcela vynechávám horory, s těmi se nekamarádíme a bláznivé komedie. Mám pocit, že jsem ještě nenarazila na žádnou, která by mi přišla vtipná :)

Konkrétní filmy, které mám ráda, doplním v brzké době. Nebo v to alespoň doufám :)