Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

@ vyhledává filmy pro pěkné odkazy.

Nikola9
redaktor
9.2.2017 / 10:04:08 (před 6 týdny)

Fruiko napsal(a):

No říkal jsem si, že bych udělal abecedu pro ty, co mají splněno. Pokud by byl zájem. Jako filmy od všech písmenek. Taky už jsem na 85 %. Příští rok budeme muset přitvrdit.

Sice ještě splněno nemám ale jsem pro! Příští rok by mohla být měsíční, to by byla sakra výzva :D

Janca.W
redaktor
10.2.2017 / 08:13:53 (před 5 týdny)

Nikola9 napsal(a):

Sice ještě splněno nemám ale jsem pro! Příští rok by mohla být měsíční, to by byla sakra výzva :D

Měsíční! To by byl masakr. A mohla by se udělat rovnou tematická. Třeba leden - 10 komedií; únor - 10 evropských filmů... no 10 to by bylo 120 filmů za rok, to už je asi trochu moc. Tak 5, ať nežeru :D

Nikola9
redaktor
10.2.2017 / 09:01:27 (před 5 týdny)

Janca.W napsal(a):

Měsíční! To by byl masakr. A mohla by se udělat rovnou tematická. Třeba leden - 10 komedií; únor - 10 evropských filmů... no 10 to by bylo 120 filmů za rok, to už je asi trochu moc. Tak 5, ať nežeru :D

:D To zní dobře, nebo pět až deset filmů Nicolase Cage z minulého roku :D s vyloženě echt horory bych měla taky problémy, ono i s komediemi... hm, jdu do toho :D

Fruiko
boss nejvyšší
10.2.2017 / 10:44:19 (před 5 týdny)

Musíte brát ohled i na normální lidi. :D

Nemusím umět vařit, abych poznal, že to co jím se nedá pozřít. Platí to i o filmech.
sarhod
uživatel
10.2.2017 / 13:33:29 (před 5 týdny)

No ale s těmi kategoriemi by to bylo dobré, jako evropský, americký, filmy o sportu atd...:)
S abecedou souhlasím, jen podle české nebo podle anglické abecedy?

Vím, že nic nevím
Nikola9
redaktor
10.2.2017 / 14:07:57 (před 5 týdny)

Fruiko napsal(a):

Musíte brát ohled i na normální lidi. :D

:D však bereme, dají se vymyslet horší, třeba pět filmů se Zacem Efronem, to by mi dalo hoooodně zabrat :D

sarhod
uživatel
10.2.2017 / 15:54:25 (před 5 týdny)

Nikola9 napsal(a):

:D však bereme, dají se vymyslet horší, třeba pět filmů se Zacem Efronem, to by mi dalo hoooodně zabrat :D

Jo to je pravda, nebo 5 hororů, to by dalo zabrat zase mě:)

Vím, že nic nevím
Chachan
uživatel
10.2.2017 / 17:11:56 (před 5 týdny)

Fruiko napsal(a):

Taky myslím, že tam moc budoucnosti není.

Jestli tu budoucnost chápu dobře. Tak to může bejt klidně takhle. Třeba jako Predátor 2. Film z roku 1990 ale děj je z roku asi 92. Takže se odehrává v budoucnosti :D

Jinak by nebylo na škodu, kdyby byl u výzev pár příkladů filmu.

Zdar a sílu :cD
Chachan
uživatel
11.2.2017 / 07:36:28 (před 5 týdny)

Nejlepší by bylo asi udělat kategorie pro fanatický sledovače a pro ty sváteční :D Ne každej má čas na to sedět každej den před monitorem dávat filmový maratony.

Chachan
uživatel
18.2.2017 / 14:48:43 (před 4 týdny)

Co mám jako dělat, když jsem viděl film do výzvy, ale není v databázi? :D