Výbor ťuťu ňuňu cecíků - informace, obsah

Poslední aktualizace: 2.12.2007 (před 3250 dny)

Obsah, děj

Anna naříká na svůj život. Její přítelkyně ji dala kopačky, nedostala se na vysokou a ve světě podprsenek o velikosti C nosí Á-čka. Nechala práce a potkala Sadie, sexy líderku radikální punkové feministické skupiny, která si říká CIA (Clits in Action – kliťáky v akci) . Anna vstoupí do tohoto tajemného světa ničícího falocentrické a misogynské představy a pustí se do své první radikální mise. Poprvé v životě se cítí plná života, protože se stane terčem Sadieina koketování. Když se CIA dozví, že všechny jejich činy byly kooptovány nebo náhle zrušeny, rozpustí svoji skupinu. Může Anna znovu získat přátelství a vzkřísit CIA pomocí geniálního nápadu? Další úžasný film režisérky filmu Ale já jsem roztleskávačka.Ocenění:
SXSW Film Festival - film

Tagy uživatelů [Nejpopulárnější tagy]

lesbian

Hodnocení

Hodnotilo: 5 | Průměrné hodnocení: 48.0% | Bez anonymů: 46.7%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[Podobné filmy]

Základní informace

Český název: Výbor ťuťu ňuňu cecíků
Originální název: Itty Bitty Titty Committee
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 9. února 2007 (před 3546 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Jamie Babbit
Scénář: Tina Mabry, Abigail Shafran
Kamera: Christine A. Maier
Hrají: Melonie Diaz (Anna), Nicole Vicius (Sadie), Carly Pope (Shuli), Melanie Mayron (Courtney), Guinevere Turner (reportér), Daniela Sea (Calvin), Deak Evgenikos (Meat), Jenny Shimizu (Laurel), Lauren Mollica (Aggie), Leslie Grossman (Maude), Jimmi Simpson (Chris), Carla Alapont (Heather), Jody Bradley, Bruce Cronander (Edward), Danica Dias (Cheri), Colette Divine (Holly), Clea DuVall, Ruben Garfias, Brian Gattas, Jules Hogan (konservativní republikán), Cady Huffman, Cathy Immordino (herečka), John Ireland, Patricia Lentz, Melanie Lynskey, Ana Mercedes (Kate), Joel Michaely (Peter), Mircea Monroe (Justine), Miguel Nájera (Roger), Marisa Ramirez (Ellen), Mark Stephen (Kevin), J. Karen Thomas (Pam), Mike Warner (sám sebe), Teresa Berkin, M.C. Brennan, Mychele Dee, Judy Dixon (Melissa), Ann Lippert, David Mehl, Craig Rose, Kathy Sanchez
Délka: 86 minut
Žánr: KomedieTržby v USA za první víkend: 11 506 $ (1 kin)
Náklady na výrobu: 1 mil. $

Mohlo by vás zajímat

V tuto chvíli není v naší databázi žadný podobný film k filmu Výbor ťuťu ňuňu cecíků.Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 2. prosince 2007 / Tento text zpracoval(a): 2mig1


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od V

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210