Úkol zabít - informace, obsah

Poslední aktualizace: 5.4.2008 (před 3127 dny)

Obsah, děj

Měl zneškodnit teroristu, ale teď se z lovce stal terč.

Akční příběh podle skutečných událostí. Hlavním hrdinou napínavého příběhu je Tony Eckhardt, bývalý příslušník cizinecké legie, který pracuje pro izraelskou tajnou službu Mossad. Se svým týmem dostal za úkol zlikvidovat v Lucemburku nebezpečného palestinského teroristu Amara Kamila. Přestože je akce naplánována do nejmenšího detailu a zpočátku vše probíhá hladce, v okamžiku, kdy má dojít k samotné likvidaci, všechno se nepochopitelně zhatí. Ve chvíli, kdy Tony a jeho kolega Rainer vystřelí, Tony si uvědomí, že sledovali a zabili nesprávného muže. Vzápětí se ukáže, že se sami ocitli v pasti. Z nedaleko stojícího auta vyběhnou zabijáci se samopaly a zahájí palbu. Rainer je zabit, Tony zraněn a před jistou smrtí ho v poslední chvíli zachrání kolegyně. Ve vedení izraelské tajné služby nikdo nevěří, že akce byla dobře nastraženou pastí, kterou přichystal nebezpečný Amar, a tak je Tony za trest degradován a jeho tým rozpuštěn.

Zatímco se muž léčí ze svých zranění, podstoupí Amar Kamil v Curychu náročnou plastickou operaci obličeje a s novou podobou se chystá k dalším krvavým činům. Jeho cíli se tentokrát stávají členové Tonyho zásahového týmu, kteří jeden po druhém hynou za podivných okolností. Tony se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Přísahá, že Amara zastaví a pomstí smrt svých druhů. Netuší však, že Amar má novou tvář a zatím také nemá ani ponětí o tom, jaké jsou Amarovy skutečné cíle. Ty jsou totiž dva. Pomstít se Tonymu za smrt několika členů jeho rodiny a za každou cenu zabránit novým mírovým rozhovorům mezi Palestinou a Izraelem. V převleku za fotografa se chce pokusit zavraždit palestinského vyjednavače, který se chystá k rozhovorům s izraelskou stranou.

Tagy uživatelů [Nejpopulárnější tagy]

Zatím k tomuhle filmu nebyl přiřazen žádný tag.

Hodnocení

Hodnotilo: 2 | Průměrné hodnocení: 75.0% | Bez anonymů: 75.0%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[Bonusové materiály] [Podobné filmy]

Bonusové materiály

DVD obal na film Úkol zabít

Základní informace

Český název: Úkol zabít
Originální název: Point Men, The
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Natočeno: Velká Británie / Francie / Lucembursko 2001
Režie: John Glen
Scénář: Ripley Highsmith
Kamera: Alec Mills
Hudba: Gast Waltzing
Hrají: Christopher Lambert (Tony Eckhardt), Kerry Fox (Maddy Hopová), Vincent Regan (Amar Kamil), Cal Macaninch (Horst), Nicolas de Pruyssenaere (Peter Hauser), Donald Sumpter (Benni Baum), Maryam d'Abo (Francie Kolnová), Oliver Haden (George Masoud), Hendrick Haese (Rainer Luckman), William Armstrong (Harry Weber), Martin Siegel (generál Ben-Zion), Marco Maes (Nabil), Patrick Hastert (Thomas Skorzeny), Lisa van Laarhoven (blondýna)
Délka: 88 minut
Žánr: Akční / Drama
Distributor: Black Magic EntertainmentNáklady na výrobu: 6 mil. $

Mohlo by vás zajímat

V tuto chvíli není v naší databázi žadný podobný film k filmu Úkol zabít.

Odkazy

IMDB [EN]


Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 5. dubna 2008 / Tento text zpracoval(a): sajgon


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od U

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210