Spirit - informace, obsah

Poslední aktualizace: 29.1.2009 (před 2822 dny)

Obsah, děj

Mé město křičí.

V roce 1939 stvořil William Eisner svou nejznámější komiksovou postavu maskovaného detektiva Dennyho Colta, který se vrací z říše mrtvých jako duch, aby ochránil Central City před zločinem. Světlo světa tehdy poznal SPIRIT.

Denny (Gabriel Macht) se stal jednou z obětí násilí v Central City. Ze světa však tak docela nezmizel. Jeho duše se vrátila ze záhrobí a touží po jediném - pomstít svou smrt a vyčistit město od zla. Jeho úhlavní nepřítel, OCTOPUS (Samuel L. Jackson) má jinou misi - chce zničit Spiritovo milované město a vpřed ho žene touha po vlastní nesmrtelnosti. SPIRIT pronásleduje tohoto bezcitného zabijáka jako stín po všech zákoutích Cental City – mezi sklady, ve vlhkých katakombách i potemnělých sklepeních a za každé situace zůstává obklopen houfem žen.

V jeho společnosti se objevuje nebezpečně inteligentní sousedka ELLEN DOLAN (Sarah Paulson), divoká dračice SILKEN FLOSS (Scarlett Johansson), vražedně krásná francouzská barová tanečnice PLASTER OF PARIS (Paz Vega), mystická siréna LORELEI (Jaime King) a smyslná mladá policistka MORGENSTERN (Stana Katic). Cestu k srdci tajemného Spirita si však mohla najít jen jedna - zlodějka drahokamů s podmanivně svůdnými křivkami SAND SAREF (Eva Mendes). To ona je láskou jeho života, která v sobě však skrývá zlo. Dokáže Spirit svou vyvolenou ochránit před tímto zlem nebo se jí dříve podaří zabít jeho? Millerův SPIRIT Vás zve na zlověstnou, emociálně výbušnou jízdu s hrdinou, který se narodil, aby byl zavražděn a znovu zrozen.

Hodnocení

Hodnotilo: 55 | Průměrné hodnocení: 58.4% | Bez anonymů: 53.1%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[Bonusové materiály] [Podobné filmy]

Bonusové materiály

DVD obal na film Spirit

Základní informace

Český název: Spirit
Originální název: Spirit, The
Česká premiéra: 19. února 2009 (před 2801 dny)
Světová premiéra: 25. prosince 2008 (před 2857 dny)
Natočeno: USA 2008
Režie: Frank Miller
Scénář: Frank Miller
Kamera: Bill Pope
Hudba: David Newman
Hrají: Samuel L. Jackson (Octopus), Eva Mendes (Sand Saref), Dan Lauria (komisař Dolan), Johnny Simmons (mladý Denny Colt), Michael Milhoan (strýc Pete), Louis Lombardi (Phobos), Gabriel Macht (The Spirit / Denny Colt), Richard Portnow (Donnenfeld), Sarah Paulson (Ellen Dolanová), Paz Vega, Scarlett Johansson (Silken Floss), Jaime King (Lorelei Roxová), Stana Katic (Morgenstern)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 103 minut
Žánr: Akční / Drama
Distributor: Palace PicturesTržby v USA za první víkend: 6 510 000 $ (2509 kin)Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 6. srpna 2007 / Tento text zpracoval(a): Sharkter


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od S

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210