Předtucha - informace, obsah

Poslední aktualizace: 23.9.2011 (před 1862 dny)

Obsah, děj

"Věřte vlastním představám."

Linda Hanson (SANDRA BULLOCK) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (JULIAN McMAHON) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit.

Otázkou však zůstává - nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv.

Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu - některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku.
Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboje s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala.

Sandra Bullock (Linda Hanson) patří k nejžádanějším hollywoodským herečkám, nedávno se objevila třeba v oscarovém filmu Crash Paula Haggise. Její průlomovou rolí se stal v roce 1994 snímek Nebezpečná rychlost. Její další dva filmové počiny - romantická komedie Zatímco jsi spal a thriller Síť - slavily úspěch u filmových kritiků i publika. Bullock má na kontě spoustu cen i nominací včetně nominace na Zlatý glóbus v komediálním trháku Slečna Drsňák a za roli ve filmu Nebezpečná rychlost.

Hodnocení

Hodnotilo: 91 | Průměrné hodnocení: 81.2% | Bez anonymů: 79.4%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[V televizi] [Podobné filmy]

V televizi

TV 6.6.2009 v 21:40

Základní informace

Český název: Předtucha
Originální název: Premonition
Česká premiéra: 31. května 2007 (před 3438 dny)
Světová premiéra: 16. března 2007 (před 3513 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Mennan Yapo
Scénář: Bill Kelly
Kamera: Torsten Lippstock
Hudba: Klaus Badelt
Hrají: Sandra Bullock (Linda Quinn Hansonová), Julian McMahon (Jim Hanson), Shyann McClure (Megan Hansonová), Courtney Taylor Burness (Bridgette Hanson), Nia Long (Annie), Irene Ziegler (paní Quinnová), Kate Nelligan (Joanne), Marc Macaulay (šerif Reilly), Amber Valletta (Claire), Peter Stormare (Dr. Norman Roth), Jude Ciccolella (otec Kennedy), Mark Famiglietti (Doug Caruthers), Kristin Ketterer (recepční), Marcus Lyle Brown (Bob)
Přístupnost: od 15 let
Délka: 110 minut
Žánr: Thriller / Drama
Distributor: BontonfilmTržby v USA za první víkend: 17 558 689 $ (2831 kin)

Mohlo by vás zajímat

V tuto chvíli není v naší databázi žadný podobný film k filmu Předtucha.Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 1. dubna 2007 / Tento text zpracoval(a): adams89


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od P

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210