Hulk Vs. (V) - informace, obsah

Poslední aktualizace: 4.11.2010 (před 2180 dny)

Obsah, děj

Hulk Vs. (V) - plakát

Hulk Vs. jsou dva animované filmy zobrazující boj Hulka s dalšími superhrdiny.

Hulk vs. Wolverine
Na hranicích s Kanadou něco devastuje městečka a vesnice. Američané tomu říkají Hulk. Aby se zabránilo další destrukci jiných míst, je na Hulka povolán Wolverine, jehož úkol pro něj zní jako zábava. „Jestli nebudeš moci Hulka zastavit, zabij ho.“ Hulk ale prokáže daleko tužší kořínek, a jakmile jejich souboj dosáhne vrcholu, zaskočí oba bojovníky skupina mutantů, jejichž cíl je z Hulka i opět Wolverina udělat zbraň.

Hulk vs. Thor
Mimo svět, který známe, existuje věčná říše Asgard s otcem všech Odinem a jeho nekonečnou mocí, která Asgard udržuje v bezpečí. Jenže každou zimu i on musí odpočívat, a toto období je vždy lákavým soustem pro Lokiho, který se vždy s armádou všech temných tvorů pokouší království dobýt. V cestě mu však vždy stojí jeho bratr Thor. Loki proto unese z našeho světa Bruce Bannera, aby využil jeho druhé polovičky Hulka k naplnění jeho temných snů. Za pomoci kouzel od sebe Bruce Bannera a Hulka oddělí a Hulk pod jeho mocí nyní vyráží do boje. Jenže to není tvor, jenž se dá věčně ovládat. Jeho vztek roste, vymkne se Lokimu z rukou a Thor musí něco udělat, než Hulk zničí celé království.

Hodnocení

Hodnotilo: 2 | Průměrné hodnocení: 55.0% | Bez anonymů: 55.0%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[Podobné filmy]

Základní informace

Český název: Hulk Vs. (V)
Originální název: Hulk vs.
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 27. února 2009 (před 2795 dny)
Natočeno: USA 2009
Režie: Sam Liu, Frank Paur
Scénář: Craig Kyle, Christopher Yost
Hudba: Guy Michelmore
Hrají: Steve Blum (Wolverine - hlas), Matthew Wolf (Thor - hlas), Mark Acheson (Sabretooth - hlas), Michael Adamthwaite (Balder - hlas), Jay Brazeau (Volstagg - hlas), Grey DeLisle (Sif - hlas), Qayam Devji (Bruce Junior - hlas), Paul Dobson (Hogun - hlas), Brian Drummond (Přídavné hlasy), Jonathan Holmes (Fandral - hlas), Janyse Jaud (Lady Deathstrike / Hela - hlasy), Bryce Johnson (Bruce Banner - hlas), Tom Kane (Profesor - hlas), Scott McNeil (Přídavné hlasy), Graham McTavish (Loki - hlas), Colin Murdock (Omega Red hlas), Nolan North (Deadpool - hlas), Nicole Oliver (Betty Ross / Přídavné hlasy), Fred Tatasciore (Hulk - hlas), French Tickner (Odin - hlas), Kari Wahlgren (Amora / Enchantress - hlasy), Kirby Morrow (Přídavné hlasy)
Délka: 78 minut
Žánr: Animovaný / Akční
Distributor: Marvel Studios

Mohlo by vás zajímat

Hulk na neznámé planetě (V)

Odkazy

IMDB [EN]


Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 28. ledna 2010 / Tento text zpracoval(a): Omarovic


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od H

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210