Varieté - informace, obsah

Poslední aktualizace: 11.1.2011 (před 2110 dny)

Obsah, děj

Varieté - plakát

Burlesque Lounge má své nejlepší dny za sebou. Tess, tanečnice a majitelka tohoto místa, se snaží stárnoucí divadlo udržet naživu, i když musí čelit finančním a uměleckým problémům. Členové ve společnosti klubu jsou stále více roztržití díky osobním problémům a hrozbě pocházející od bohatého byznysmena snažícího se od Tess podnik koupit. Mezitím chystá život Ali, dívky z malého města v Iowě, dramatickou změnu. Jako Tess najatá servírka uniká své prázdné minulosti a rychle se zamiluje do burlesqueského umění. S podporou nově nalezených přátel z party divadla, se jí daří plnit své sny být na jevišti samostatně. Věci ale nabírají dramatický směr, když z ní její hlas učiní hlavní atrakci revue.

Tagy uživatelů [Nejpopulárnější tagy]

gay

Hodnocení

Hodnotilo: 71 | Průměrné hodnocení: 83.7% | Bez anonymů: 81.4%

Vaše hodnocení:

Hodnocení: [Podrobněji] [Všech] [Přátel] [Redaktorů] [Muži vs. ženy] / [Chtějí vidět]

Další data k filmu

[Podobné filmy]

Základní informace

Český název: Varieté
Originální název: Burlesque
Česká premiéra: 17. února 2011 (před 2073 dny)
Světová premiéra: 24. listopadu 2010 (před 2158 dny)
Natočeno: USA 2010
Režie: Steven Antin
Scénář: Susannah Grant, Steven Antin, Keith Merryman
Kamera: Bojan Bazelli
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Christina Aguilera (Ali Rose), Cher (Tess), Stanley Tucci (Sean), Kristen Bell (Nikki), Cam Gigandet (Jack), Eric Dane (Marcus Gerber), Peter Gallagher (Vince Scali), Alan Cumming (Alexis), Julianne Hough (Georgia), David Walton (Mark'The DJ'), Tanee McCall (Scarlett), Katerina Mikailenko (Brittany), Blair Redford (James), Wendy Benson-Landes (Marla), Chelsea Traille (Coco), Stephen Lee (Dwight), Tyne Stecklein (Jesse), Paula Van Oppen (Anna), Jacquelyn Dowsett (dvojnice Cher), Black Thomas (tanečník), Sarah Mitchell (tančnice Sarah), Matt McAbee (barman), Bryan Dodds (barman), Jennifer Barbosa (příznivec klubu Burlesque), Baldeep Singh (hotelový manažer), Anastasia Soaresh (servírka), Aline Bui (servírka), Tisha French (úřední sekretářka), Kesia Elwin (nacvičující tančnice), Elise Jackson (nacvičující tanečnice),Michelle Maniscalc), Aimiomode Anetor (servírka), Chris Minori (gangster), Catherine Natale (žena na autobusové zastávce)
Přístupnost: přístupný
Délka: 116 minut
Žánr: Drama / Hudební / Romantický
Distributor: Falcon

Mohlo by vás zajímat

V tuto chvíli není v naší databázi žadný podobný film k filmu Varieté.Chcete-li, můžete nám poslat další informace k tomuto filmu.
Vloženo: 14. srpna 2010 / Tento text zpracoval(a): Omarovic


Na úvodní stránku filmů | Na výpis filmů od V

Kontakt: redakce@kfilmu.net
reklama@kfilmu.net
ICQ 242966579
ISSN 1801-0210